Кошик
30 відгуків
+380638517635
+380501845898
Промоборудование

сепаратор електромагнітний

Магнітні сепаратори - це багатоцільові системи, призначені для відділення магнітних домішок від немагнітних. Розрізняють магнітні сепаратори, які використовують у своїй роботі постійні магніти і електромагніти. У даній публікації ми зупинимося на висвітленні поточного стану справ та основних тенденцій на ринку магнітних сепараторів, виготовлених на основі постійних магнітів.

Спектр застосування магнітних сепараторів на постійних магнітах надзвичайно широкий - від фільтрування сипучих порошків на виробництві до очищення протеїну та ізоляції клітин у наукових лабораторіях. Зокрема, магнітні сепаратори використовуються в технологічних процесах на

 • гірничо-збагачувальних підприємствах;
 • підприємствах скляної та керамічної промисловості;
 • сахарообрабатывающих заводах;
 • підприємствах харчової промисловості;
 • хімічному виробництві;
 • мусорообрабатывающих підприємствах та організаціях з переробки вторсировини і металевого брухту

Широке використання магнітного сепарування у ряді секторів промисловості та сільського господарства стало можливим тільки після зниження цін на постійні магніти неодим-залізо-бор до 60-80 доларів за кг. Так, наприклад, магнітна сепарація з використанням постійних магнітів знайшла своє застосування навіть у розведенні племінної худоби. Оскільки значна частина випадків загибелі племеннных тварин пов'язана з попаданням в шлунок сторонніх металевих тіл (цвяхи, шурупи тощо), то застосування потужних постійних магнітів (магнітних сепараторів), встановлених в годівницях тварин дозволило істотно знизити кількість випадків травматизму у тварин.

Нижче перераховані найбільш поширені матеріали, очищаються від магнітних домішок з використанням магнітних сепараторів:

 • будівельні і промислові матеріали (піски, глинозем, керамічні порошки);
 • корм для тварин (комбікорми, кормові добавки, гранули, сінаж, трав'яне борошно);
 • харчові продукти (чай, борошно, кава, цукор);
 • хімічні матеріали (гранульовані ПВХ, поліетилен, поліпропілен та ін);
 • промисловий, побутовий і будівельний сміття (утилізація ж/б конструкцій, б/у автопокришок, автошин і т. д.);
 • інші сипучі матеріали, в яких небажано присутність магнітних домішок;

Магнітні сепаратори для сипучих речовин (або т. зв. лінії магнітної затримки) зазвичай встановлюються в трубопровід, по якому транспортується сипкий продукт. Сепаратори такого типу призначені для видалення з сипучих матеріалів випадково потрапили залізовмісних домішок, при їх невеликих кількостях. Очищення сипучих матеріалів магнітним сепаратором проводиться при їх проходженні через систему магнітних труб різного діаметру, усередині яких розташовані спеціальні магнітні системи виконані з спечених постійних магнітів неодим-залізо-бор. Магнітні системи генерують неоднорідне магнітне поле, яке відокремлює і утримує магнітні домішки на поверхні магнітних труб. Магнітний сепаратор необхідно періодично очищати від накопичених магнітних домішок. Це може здійснюватися вручну, напівавтоматично і автоматично залежно від типу сепаратора.

Магнитные сепараторы применяются при изготовлении стекла и керамики для очистки песка от железных частиц различного размера, которые придают нежелательные оттенки стеклу, снижают его прозрачность а также являются причиной появления "мушек" на керамической плитке. Применение магнитных сепараторов для обогащения шликера (фарфоровой суспензии) и глазури при производстве высококачественного фарфора позволяет исключать брак на изделиях, повысить их белизну, прочность и улучшить диэлектрические свойства. Следует отметить, что система магнитных сепараторов на постоянных спеченных магнитах NdFeB не размагничивается на протяжении всего срока службы, не требует затрат электроэнергии, полностью безопасна, удобна и проста в эксплуатации. Цена сепараторов на постоянных магнитах в значительной степени определяется стоимостью используемых магнитов неодим-железо-бор, а поскольку в подобных конструкциях как правило используются сравнительно крупные магниты простой формы, то и себестоимость подобных устройств получается сравнительно невысокой.

На Западе большие сепарационные системы на постоянных магнитах широко применяются в мусороперерабатывающих производствах для выделения из камней, резины, целлюлозы и т.д. железных и других магнитных материалов. В России этот вид переработки только начинает развиваться, хотя есть примеры российских заводов, занимающихся утилизацией старых автомашин, на которых успешно действуют линии по переработке бывших в употреблении автопокрышек и извлечению металлического корда с использованием магнитных сепараторов. По технологии, разработанной компанией Almas Ltd., изношенные шины подаются в машину для удаления бортовых колец, после чего шины поступают в шинорез и далее в роторную дробилку. Затем смесь поступает в магнитный сепаратор. После охлаждения и измельчения резиновая крошка вновь проходит очистку в магнитном сепараторе. Выход металла составляет порядка 25% от общего выхода материала. В итоге для получения 1 тонны резиновой крошки расходуется в среднем 1.54 тонны шин.

Сепаратор магнітний

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: